Курс рубля до гривні

Курс рубля до гривні в Києві

Валютна пара UAH/RUB користується великим попитом у жителів нашої країни. Не дивлячись на загострення військового конфлікту на Сході України і введення санкцій проти РФ, між нашим країнами донині встановлені торгові відносини, а також зв'язки в сфері туризму, бізнесу, промисловості і т.д. Сьогодні ціна рубля, як і інших світових валют, похитнулася через пандемію коронавірусу, проте донині вона користується попитом у країнах СНД. Якщо ви плануєте відвідати РФ, берете участь в торгах на біржі, робите вклади і депозити, тоді радимо купити RUB.

Дізнатися курс рубля Київ можна на сайті НБУ і ряді інших банків з обмінниками. Формується він після закінчення торгів на біржі і ряді інших чинників. Як правило, ціна RUB залежить від:

 • вартості нафти на світовому ринку. Росія є одним з лідерів з видобутку та постачання "чорного золота", і чим вище вона встановить ціну за барель, тим дорожче буде коштувати рубль;
 • введених санкцій. З 2014 року ряд європейських країн застосували жорсткі обмеження в сторону РФ, через що її економіка дещо ослабла. Переконатися в цьому можна самостійно, вивчивши курс обміну за останні 5 років - гривня на тлі рубля зміцніла;
 • активність інвесторів і діяльність фондових бірж.

Якщо вас цікавить динаміка російських грошей і ви хочете завжди бути в курсі останніх фінансових новин, звертайтеся в компанію КІТ Груп і підписуйтесь на її новинну розсилку.

Обмін російських рублів на гривні в обміннику KIT GROUP

Сьогодні операції на українському фінансовому ринку за участю рубля відбуваються постійно. В Україні вона займає 3 місце за популярністю після долара і євро. Обміняти будь-які гроші на RUB можна за вигідним курсом за рахунок високої волатильності. Купівля російського рубля необхідна, якщо ви зібралися:

 • відправитися в подорож;
 • переїхати в РФ;
 • робити інвестиції;
 • торгувати, вести бізнес;
 • брати участь в FOREX.

Сучасна динаміка валютної пари UAH/RUB досить нестабільна через часті коливання. Зручно, що відстежувати її можна онлайн. Київ - величезне місто, і щоб дістатися в потрібний банк або обмінник, потрібно витратити певний час. Сервіс КІТ Груп пропонує своїм клієнтам унікальну можливість - забронювати онлайн курс на 60 хвилин і приїхати в касу за грошима. Наш обмінник на Великій Васильківській працює цілодобово, тому залишити заявку і забрати гроші можна в будь-який день. Зручне розташування нашого філіалу дозволяє швидко дістатися з будь-якого кінця міста. Зручний режим роботи без перерв і вихідних - також важливий плюс. Ви можете вибрати будь-який день для покупки гривень, орієнтуючись лише на свій графік.

Чому варто обміняти RUB на UAH саме у нас?

Наш обмінник пропонує вигідні умови, щоб продавати і купувати валюту на оптимальних умовах, а також отримувати з цього прибуток. KIT GROUP надає кожному великий список послуг:

 1. Створення онлайн-заявки на веб-ресурсі і подальший обмін за фіксованою ставкою.
 2. Відстеження змін RUB/UAH з допомогою графіків, аналізу даних і складання прогнозів.
 3. Використання валютного калькулятора.
 4. Організація оперативних грошових переказів по Україні з мінімальною комісією.
 5. Знайомство з особливостями різних валют світу і останніми фінансовими новинами в спеціальному блозі.

Кожна фінансова операція виконується без подвійних конвертацій, тому ви отримаєте гроші в тій кількості, в якій очікуєте. Інтерфейс нашого сайту простий, тому у вас не виникне жодних труднощів. За багаторічну роботу наша компанія змогла напрацювати успішний позитивний досвід і відгуки вдячних клієнтів. Гроші в КІТ Груп можна обміняти як по оптовому, так і по роздрібному курсу. Всі фінансові операції конфіденційні, тому всі дані будуть захищені від третіх осіб.