• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Рубля і Гривні на сьогодні

RUB/UAH
 •  

За заявами фінансово-економічних експертів погіршення зовнішньополітичних відносин нашої країни з її північним сусідом практично не вплинуло на популярність російської валюти. Вона як і раніше знаходиться в трійці найбільш продаються і купуються іноземних грошових знаків. Частота онлайн-запитів, в яких українці цікавляться, де і як купити рубль в Україні, тільки підтверджує експертні оцінки. Ця, здавалося б, парадоксальна ситуація пояснюється збереженням тісних родинних зв'язків між населенням обох країн і продовженням активних торговельних відносин з РФ.

Від чого залежить курс рубль-гривня в Києві

Вартість російських держзнаків, виражена в національній валюті, – це величина непостійна і залежить від безлічі нюансів. Котирування формуються на основі головного товарно-ринкового принципу – «попит породжує пропозицію». Крім цього, на курс рубля і гривні в Києві впливають такі чинники:

 • обсяги зовнішньоторговельного обороту і активність на біржах;
 • належне регулювання Нацбанком експортно-імпортних операцій;
 • зміна світових цін на енергоресурси, цінні папери і дорогоцінні метали;
 • фіксований або вільний тип формування співвідношення валютної пари;
 • кредитна політика держави і розмір держборгу;
 • стан платіжного балансу країни;
 • обсяг валютних інтервенцій;
 • процентна ставка НБУ;
 • емісія та темпи зростання інфляції;
 • купівельна спроможність населення і можливість якісного наповнення споживчого кошика;
 • соціально-політична обстановка;
 • ступінь довіри до того чи іншого грошового знаку в світовому і у внутрішньодержавному масштабах.

Крім цього, ситуативний або сезонний ажіотаж також істотно впливає на курс рубль гривня. Київ як одне з міст-лідерів по високому обороту валютних коштів особливо гостро реагує на цей подразник. У сезон відпусток або передсвяткові дні, а також при найменшій дестабілізації ситуації всередині держави, попит на інвалюту підвищується. На цьому тлі активізуються спекулянти і недобросовісні обмінники, які демпінгують котирування в свою користь, прагнучи таким чином заробити якомога більше на тимчасових коливаннях. Щоб убезпечити себе від невигідного обміну в такі періоди, необхідно звертатися тільки в офіційні структури - банки або ліцензовані обмінки, діяльність яких регулюється відповідними органами, а порушення порядку її здійснення карається за законом.

Де дізнатися актуальний курс гривня рубль в Києві

Перед тим, як купити рубль в Україні, потрібно дізнатися його вартість. Зробити це можна на офіційній інтернет-сторінці Нацбанку. Там в спеціальному розділі публікуються актуальна інформація, яка оновлюється кілька разів на день. Однак дані НБУ і котирування, за якими здійснюється фактичний обмін, можуть трохи відрізнятися через те, що фінустанови іноді закладають комісійний збір у вартість валюти. Тому щоб точно знати курс гривня рубль в Києві, потрібно зайти на сайт тієї організації, в якій планується здійснювати обмін, і знайти там цю інформацію. Або ж варто відвідати кілька найближчих філій банків і обмінників і порівняти показники.

Купити рубль в Україні: правила безпеки

При обміні грошей потрібно бути гранично уважним, щоб не стати жертвою шахраїв. Навіть якщо ця процедура відбувається в легальній фінустанови, що пропонує хороший курс гривня рубль, Київ - багатонаселений місто і ймовірність зіткнутися тут з недобросовісним банківським працівником вельми велика. Саме тому в касі варто дотримуватися таких правил:

 1. Перед передачею грошей потрібно обов'язково уточнювати котирування валютної пари.
 2. Не зайвим буде поцікавитися, чи не стягується додаткова комісія і в якому розмірі.
 3. Перераховувати купюри і перевіряти їх достовірність необхідно відразу ж.

Для мінімізації ризиків рекомендується звертатися в сертифіковані обмінні пункти, які дорожать своєю репутацією і клієнтами. У них, на відміну від банків, завжди є достатній обсяг іноземних грошових одиниць, а у клієнтів не вимагають пред'явлення документів.

Як просто купити рубль в Києві

У нашому обміннику можна швидко і в будь-якій кількості купити рубль. Київ - чи не єдине місто, в якому розташовані наші філії. Практично в кожному обласному місті є відділення нашої організації, при цьому в кожному з яких постійно відстежуються зміни на фінансово-валютній біржі і своєчасно оновлюються дані. Ще одна наша конкурентна перевага - наявність сайту. Там кожен охочий може ознайомитися з роздільною документацією, знайти найближчий офіс-представництво, а також скористатися онлайн-калькулятором. Крім того, при необхідності на online-сторінці можливо заздалегідь забронювати певну суму. Ця послуга дуже зручна, оскільки дозволяє скоротити час відвідування обмінки до мінімуму.