• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Долари США і Рублі на сьогодні

USD/RUB
  •  

Курс обміну валют в Києві за вигідним курсом

Як відомо сьогодні практично кожна людина, якій виповнилося більше ніж 25 років жалкує про втрачені можливості. А саме про можливості, років зо п'ять тому, витратити всі свої заощадження на покупку доларів або євро. Це й не дивно, адже ніхто не знав, що в нашій країні буде настільки великий занепад економіки. Так що ж робити та чи є можливість надолужити згаяне? Звісно є!

Як і раніше у кожного бажаючого є можливість придбати або продати іноземну валюту, яка на превелике щастя є більш стабільною, ніж наша. Кожен знає, що якщо він закупить достатню кількість доларів або ж євро та по можливості збереже їх, то з'явиться можливість мати більше гарантій. Гарантій того, що Ваша родина або ж Ви самі, зможете купити необхідний та давно бажаний товар або ж зможете спланувати відпустку за кордоном й так далі. Простіше кажучи: ні в чому не будете мати потребу!

Головне, що необхідно зробити - це правильно підібрати момент й не прогадати з вибором обміннику. Дуже просто це робити в таких великих мегаполісах, як Київ, Харків або Львів, де кількість іноземної валюти знаходиться в явному достатку, на відміну від інших міст в які день у день приїжджає величезна кількість іноземців, та й наші співгромадяни не лінуються шукати вдачу через обмін валют в Києві.

Давайте ж розберемо кожен фактор, на який варто звернути увагу при ухваленні рішення щодо покупки валюти.

Як вгадати момент і вигідно обміняти валюту в Києві?

По-перше, щоб підібрати правильний момент, як було зазначено раніше, необхідно постійно відстежити й аналізувати всі рухи на українському фінансовому ринку. Робити це Ви можете двома шляхами: або прислухатися до думки професійних трейдерів, або ж займатися цим самостійно. Що перший, що другий спосіб базуються на відстеженні курсу тієї чи іншої валюти в країні, політичної ситуації в країні, зовнішньої і внутрішньої політики держави, адже все це взаємопов'язано.

Довіриться трейдерам набагато простіше, бо вони будуть виконувати за вас всю перераховану вище роботу, але знову ж таки ніхто Вам не даватиме стовідсоткових гарантій успіху й того, що Вас просто не обдурять. Досить частими є випадки, коли при зверненні за допомогою до трейдерів та гуру аналітики, люди просто втрачали всі свої заощадження та залишалися ні з чим.

Наша Вам наполеглива рекомендація: краще витратьте більше часу на відстеження, вивчення та аналіз, вчіться методом проб та помилок при мінімальних вкладеннях в покупки. Тоді Ви самі собі зможете дати гарантії виграшу, так й зрештою, займатися цим самостійно цікавіше, ніж доручити кому-небудь. Для того, щоб переглядати й аналізувати курси валют, особливо курс валют в Києві, Вам всього лише потрібно знайти правильний онлайн-сервіс, де Ви зможете в будь-який момент дня і ночі відстежити курс валют в обмінниках Києва, валюти що цікавить саме Вас.

Як правильно вибрати обмінник у Києві?

Важливим фактором є правильно підібраний обмінник. Адже кожен з нас коли-небудь задавався завданням продати валюту дорожче, а купити дешевше. А знайти таке місце в Києві не так-то й просто. Адже практично на кожному кроці зараз стоїть пункт обміну валюти. І просто нереально проаналізувати, який же з них торгує валютою за вигідними умовами.

Знайти потрібний Вам пункт обміну в Києві, можна так само двома шляхами: або обходити ногами все місто, або ж через всесвітню павутину. Перший варіант, звичайно ж веселіше, але обійти весь Київ, скажемо Вам по секрету, не так-то й просто.

Набагато простіше вбити в пошуковому рядку чарівну фразу: "обмінники Київ" й просто перебувати в шоці від результату. Ви побачите сотні всіляких сайтів, що пропонують своїм клієнтам послуги з обміну валют за самою вигідною ціною. Але, будь ласка, пам'ятайте, що не всі сайти, які пропонують своїм відвідувачам послуги даного типу є реальними, особливо ті, що пропонують безготівковий переказ грошових коштів. Більше ніж 90% з них є просто пустими, створеними лише для того, щоб витягати з кишень своїх відвідувачів грошові кошти, у них навіть може не бути реально створеної фізичної особи (реально існуючої філії), контактного телефону та адреси. Для того щоб перевірити це, Вам необхідно всього лише звернути увагу на відгуки киян про цей сайт та ці обмінники.

Лише 10% з існуючих зараз в інтернеті сайтів з обміну валют є реальними та фізично існують. Найпопулярнішим з них є наш сайт через який можна не тільки вигідно продати злоті в Києві, але й купити долари, євро, рублі; перевести безготівково грошові кошти за кордон. Переконатися в цьому Ви можете всього лише звернувши увагу на наявність діючих контактних номерів та адрес, реально існуючих обмінників на Лук'янівському та біля метро Либідська.

Переваги над іншими сайтами

Хотілося б відзначити відразу, що ця оцінка дана незалежними експертами за сприяння звичайних громадян.

  1. Найшвидший доступ до інформації. Саме на нашому сайті, а також на сайтах наших обмінників, як було вже багато разів зазначено вище, Ви зможете отримати найактуальнішу інформацію щодо курсу валюти, що цікавить Вас, а так само побачити й проаналізувати динаміку зростання або падіння цін на українському фінансовому ринку. Саме завдяки цьому фактору, Ви зможете не впустити той самий, вигідний момент, який Ви з об'єктивних причин втратили багато років назад.
  2. Наші пункти обміну мають дуже зручне розташування. Вони знаходяться в найбільш економічно активних точках Києва. Відповідно Ви будете витрачати набагато менше часу на пересування по Києву. Так би мовити: "розплатився не відходячи від каси".
  3. Надійність. Це є найголовнішим при виборі обмінника. Варто відзначити, що наші обмінники знаходяться на ринку Києва не перший десяток років і вони працювали, як за часів фінансового штилю, так і за часів кризи. Так само, поцікавившись у наших співробітників, Ви зможете передивитися всю нашу документацію, щодо легальності проведення нами обмінних операцій.
  4. Великий спектр послуг. Як вже було сказано, ми здійснюємо операції не тільки з обміну валют. Так само, в спектрі наших послуг, Ви зможете знайти такі операції як: безготівковий переказ грошових коштів не тільки по Україні, але і за кордон.
  5. Конфіденційність. Ми розуміємо, що проблема доступності персональних даних в наш час є дуже важливою. Дуже багато особистої інформації про фінансове життя людей можна отримати саме завдяки обмінним пунктам. Але ми хочемо запевнити Вас, що якщо Ви скористаєтеся послугами наших обмінників, то всі Ваші персональні дані будуть збережені та надійно захищені. Адже саме тому ми так довго існуємо та все ще користуємося популярністю.