0800330687

Курс швейцарського франка до гривні

CHF/UAH
 •  

Курс швейцарського франка в Києві

Швейцарський франк - офіційна валюта Швейцарії та Ліхтенштейну з 1850 року. Сьогодні ця грошова одиниця визнана однією з найнадійніших і стабільних не тільки в Європі, але і у всьому світі. Курс швейцарського франка - вільно плаваючий, при цьому різні економічні та політичні чинники не мають на нього великого впливу Якщо ви були в Швейцарії і у вас залишилася дана валюта, то ви можете вигідно її обміняти на гривні. Щоб конвертація грошей пройшла з мінімальною втратою, варто заздалегідь ознайомитися з курсом.

CHF вважається однією з найбільш стійких стабільних валют, тому вона нерідко застосовується в якості резерву для інших валют. Також франк є популярною валютою для офшорів за рахунок низької інфляції і прив'язки до золота. За свою багаторічну історію франк пережив всього 2 кризи, тому багато європейців бажають купити її у великих кількостях. Швейцарія націлена на стале економічне зростання. Якщо відстежити динаміку останніх років, то можна помітити, що CHF тримається на одній позначці, якщо порівнювати з іншими валютами.

Фінансова політика Швейцарії спрямована на те, щоб підтримувати цінність і вартість місцевої валюти на постійному рівні, тому найчастіше скачки курсу швейцарського франка відбуваються через інтервенції інших країн.

Також на валютну пару CHF/UAH впливають такі чинники:

 1. Попит і пропозиція на фінансовому ринку. Мешканці не тільки Швейцарії, але і інших країн довіряють її місцевій валюті, тому сприяють зміцненню CHF.
 2. Економічні та фінансові показники Швейцарії і України (ВВП, баланс імпорту і експорту, інфляція, рівень безробіття, держборг);
 3. Зміна вартості золота, інших коштовних металів та сировини також викликають коливання франка до гривні.

Курс франків до гривні в обміннику КІТ Груп

Валютна пара франк-гривня в Україні не користується особливим попитом, так як валюта - дорога, прості українці вважають її екзотичної і віддають перевагу більш звичним євро або доларам. Крім того, в більшості банків ви не знайдете валютну пару CHF-UAH, доведеться міняти гроші через крос-курс і платити подвійну комісію. Самий правдивий курс щодня на своєму сайті публікує Нацбанк України, також дізнатися котирування даного крос-курсу можна на сторінках інших банків і обмінників. На чорний ринок взагалі не варто звертатися, адже там можна отримати на руки не всю суму або фальшиві гроші.

Оптимальний варіант - ліцензовані обмінники, такі, як КІТ Груп. Завдяки йому можна без зайвих нервів, довгих черг і купи довідок обміняти не тільки швейцарські франки, а й іншу валюту в будь-який час, адже наша філія на Великій Васильківській працює цілодобово.

Наша компанія надає ряд переваг кожному клієнта:

 • мінімальні комісії на обмін;
 • низька ціна комісії;
 • покупка і продаж валюти в оптом і в роздріб;
 • цілодобовий робочий графік.

Крім того, постійним клієнтам нашого обмінника доступні приємні бонуси, програми лояльності та інші цікаві пропозиції. Київ - чи не єдине місто, в якому розташовані наші філії, ми знаходимося ще в 25 містах України. Можна заздалегідь вивчити сайт КІТ Груп, переглянути динаміку котирувань, оформити підписку на повідомлення і забронювати курс франка на 60 хвилин. Після цього можна приїхати в касу і забрати гроші.

Чому варто обміняти швейцарські франки саме у нас?

Для вигідного валютообміну рекомендуємо вивчити сайт КІТ Group, щоб дізнатися актуальний курс, відстежити його динаміку, дізнатися прогнози фахівців, скористатися фінансовим конвертером. Якщо вам сподобався крос-курс CHF/UAH, то вам необхідно:

 • зафіксувати курс онлайн;
 • створити заявку на певну суму;
 • приїхати протягом години до найближчого відділення і забрати суму.

Компанія КІТ Груп - це кращий вибір для тих, кому потрібно провести операції з іноземною валютою. Ми працюємо з приватними особами та комерційними організаціями, але при цьому не вимагаємо документів для підтвердження особи та походження коштів. Якщо ви хочете проконсультуватися з приводу курсів валют, ви завжди зможете задати питання на сайті, або зателефонувати за телефонами, які там вказані. Наші кваліфіковані фахівці завжди зможуть дати вам розгорнуту відповідь по вас цікавлять.