0800330687

Курс долара США до євро

EUR/USD
 •  

Курс євро до долара в Києві

Євро і долар є одними з найбільш популярних валют не тільки в Києві, а й по всій Україні. Їх популярність висока через те, що дані валюти є стабільними на світовому фінансовому ринку. Також варто наголосити на тому, що євро і долар є національними валютами в багатьох країнах. Більшість держав укладають міжнародні контракти як в USD, так і в EUR. З огляду на те, що в Україні обмінюють не тільки гривню на валюту, але і з однієї валюти на іншу, то курс євро до долара досить актуальний для багатьох українців.

Багато людей, навіть без торговельного досвіду, намагаються заробити на різниці валют. Найпопулярніший варіант - як можна вигідно обміняти валюту. Є кілька способів, як можна це зробити:

 • самостійно вести торги на фінансовій біржі;
 • звернутися до професійних трейдерів;
 • здійснити обмін на чорному ринку;
 • поміняти гроші через обмінні пункти Києва.

Всі варіанти робочі, однак необхідно враховувати всі ризики і зовнішні чинники. Найпростіше звернутися до трейдерів, які за вас зроблять всю необхідну роботу, ви тільки будете перевіряти баланс у вашому особистому кабінеті. Однак слід акуратніше підійти до вибору організації, так як в більшості випадків вас можуть обдурити.

Більш досвідчені гравці самі можуть передбачати курс валют на фінансових біржах. Для цього необхідно кілька місяців моніторити коливання валют і правильно вибрати момент. Багатьох приваблюють чорні ринки тим, що можуть виставляти високий курс обміну, однак існує велика кількість ризиків таких як:

 • вам в руки може потрапити фальшива банкнота;
 • вас обдурять на різниці;
 • вкрадуть ваші заощадження.

Тому перед тим, як звернутися на такий сумнівний обмін, варто зважити всі ризики і чинники.

Обмін євро на долари США в обміннику КІТ Груп

Обмін через пункти прийому валют - один з оптимальних варіантів заробітку на різниці валют. Однак для цього варто більш детально промоніторити всі відділення Києва, щоб зробити максимально вигідний і безпечний обмін. Як правило, через обмінні пункти змінюють євро на долар для того, щоб в Україні придбати рухоме і нерухоме майно, так як дані операції здійснюються в американській валюті. Також долар користується популярністю і у транснаціональних корпорацій, так як американський долар є світовою валютою.

Сьогодні не тільки в Києві, а й по всій Україні зосереджена велика кількість обмінних пунктів, тому досить складно підібрати пункт обміну, щоб отримати максимальну вигоду при обміні. Слід враховувати при виборі обмінника такі фактори як:

 • наявність філій як по Києву, так і по всій Україні;
 • різниця між купівлею і продажем не повинна мати велику різницю;
 • ціна курсу повинна бути наближена до курсу від Національного банку України;
 • тривалість роботи обмінника на фінансовому ринку України.

Чому варто обміняти EUR на USD саме у нас?

Щоб вигідно поміняти євровалюту на американський долар, звертайтеся в нашу компанію КІТ Груп. Ми протягом 12 років надаємо свої послуги жителям України, як фізичним, так і юридичним особам. Велика кількість філій дозволяє обміняти валюту в зручному для вас районі міста, також в інших містах України. КІТ Груп може забезпечити вам повну конфіденційність, а також безпеку ваших коштів. Наша філія на Великій Васильківській працює цілодобово, тому купити або продавати гроші тут можна в будь-який зручний час.

Обмін валют можна зробити через сайт компанії не виходячи з дому. Кожна нова заявка обробляється нашими фахівцями максимально оперативно. З курсом валют ви можете ознайомитися на сторінці КІТ Груп. Якщо курс євро впав і ви хочете максимально вигідно провести по ньому обмін, досить забронювати певну суму на 60 хвилин і приїхати за грошима. Якщо виникнуть питання, то ви завжди зможете звернутися в онлайн-підтримку незалежно від часу здійснення операції.

Можна також підписатися на Телеграм-канал нашого обмінника, в якому буде зручно відстежувати графік змін валютних пар, отримувати актуальні фінансові новини, спостерігати динаміку євро і т.д.