Курс фунтів стерлінгів до долара

Курс фунта до долара в Києві

В Україні користуються великою популярністю такі валюти, як євро, долар, російський рубль, однак і інші валюти не відстають від цієї трійки лідерів. Фунти стерлінгів також досить поширені в нашій країні і з кожним роком все більше привертають до себе увагу. Британська валюта популярна тим, що фунт утримує свої сильні позиції по відношенню до інших грошей. Також варто відзначити, що фунт входить в трійку резервних валют світу.

Існує кілька факторів, які можуть змінити вартість валют, а саме:

 • інфляція. Цей фактор, який дуже складно регулюється, тому необхідно більш уважно відстежувати курс валют;
 • емісія грошей;
 • імпорт перевищує експорт, що впливає на відтік іноземної валюти з України;
 • інтервенція британської валюти;
 • невисокі показники на валютному ринку;
 • прив'язка економіки країни з продажем сировини.

Більшість людей робить обмін британського фунта стерлінга на американський долар для того, щоб отримати вигоду. Це можна зробити як за допомогою обмінників, так і фінансових бірж. Досвідчені гравці більш детально відстежують зміни для того, щоб зловити потрібний момент і максимально вигідно обміняти гроші.

Обмін фунтів стерлінгів на долари в обміннику КІТ Груп

На сьогоднішній день існує кілька способів, щоб заробити на різниці валют, зокрема:

 • можна звернутися до професійних трейдерів;
 • самостійно відстежувати всі зміни на фінансовому ринку;
 • покупка валюти з подальшою конвертацією через обмінні пункти;
 • обмін на чорному ринку.

На будь-якому варіанті можна заробити, проте існує безліч ризиків. Тому перед тим, як зробити обмін, необхідно прорахувати всі ризики. Безпечно купити валюту можна як в перевірених обмінних пунктах, так і на фінансовій біржі. Це одні з найважчих способів отримати вигоду, так як необхідно уважно відслідковувати зміну курсів протягом тривалого періоду часу і згодом вигідно придбати валюту.

Не варто звертатися до послуг чорних ринків, навіть якщо ціна на фунт буде приваблива. Тут існує великий відсоток ймовірності того, що ви можете бути обдуреними, отримати фальшиві гроші або не всю суму. Також, якщо ви вирішили довірити свої кошти професійним трейдерам, необхідно більш ретельно підібрати компанію з високим рейтингом.

Київ - місто можливостей, так як в столиці зосереджена велика кількість компаній і підприємств. Тому тут можна без зусиль знайти обмінні пункти в будь-якому районі міста. Співвідношення GBP/USD можуть запропонувати деякі обмінні пункти, тому необхідно промоніторити всі обмінні пункти. Продавати британський фунт можуть багато компаній, однак можна зіткнутися з подвійною конвертацією. Тому щоб заощадити на комісіях, варто знайти компанії, які безпосередньо роблять обмін, до таких належить і КІТ Груп. Цей український обмінник протягом тривалого періоду часу займається фінансовою діяльністю і має всі необхідні ліцензії.

Чому варто обміняти GBP на USD саме у нас?

Наша компанія має велику кількість філій не тільки в Києві, а й по всій Україні. Тут ви можете знайти всю необхідну інформацію по курсам валют, а також відстежити всі зміни курсів за певний період часу. Зробити обмін ви можете як в обмінному пункті на Великій Васильківській, так і через сайт КІТ Груп. У нас завжди тільки найактуальніший і вигідний курс не тільки британського фунта стерлінга до американського долара, але і по відношенню до інших іноземних грошей.

Звертаючись в наш обмінник, ви отримаєте:

 • конфіденційність;
 • оперативність;
 • професійний сервіс;
 • перевірку грошей на справжність.

КІТ Груп має успішний багаторічний досвід роботи і позитивну репутацію серед численних клієнтів. Наявність ліцензії дозволяє нам вести нашу діяльність абсолютно офіційно і легально. Кожна заявка у нас обробляється оперативно. При необхідності можна отримати розширену безкоштовну консультацію по будь-яким питанням. Наша філія на Великій Васильківській працює цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні.