0800330687

Курс польського злотого до гривні в Києві на сьогодні

PLN/UAH
 •  

Курс злотих в Києві

Україна і Польща є не тільки сусідами, їх пов'язують більш тісні торгівельні і політичні відносини. Нерідко українці їздять туди в робочих, навчальних цілях або просто так. Це пояснюється тим, що в Польщі нескладна мова, цікава культура, смачна кухня, доступні ціни та ін. Місцева валюта - польський злотий, на відміну від долара або євро, вона не така дорога, тому популярна серед українців. PLN - унікальна європейська валюта з багатовіковою історією, яка пережила багато трансформацій як в зовнішньому вигляді, так і в методах виготовлення. Незважаючи на те, що Польща входить в ЄС, вона не відмовилася від своєї національної валюти, тому розраховуватися там можна і в злотих, і в євро. Сьогодні в обігу перебувають як банкноти, так і монети різного номіналу. Економіка країни перебуває на стабільному рівні, а інфляція практично нульова, тому популярність злотого не зменшується.

У Києві обміняти злотий на гривню можна в будь-якому банку або обміннику. На коливання даної валютної пари будуть впливати такі фактори, як:

 • зростання ВВП;
 • стрибки інфляції;
 • показники промислового і аграрного сектора;
 • економічні взаємини з ЄС;
 • показники ринку праці;
 • активність інвесторів та ін.

Якщо ви збираєтеся поїхати в Польщу, то варто зайнятися обміном валют. Звичайно, в польських містах теж розташовано чимало банків і пунктів обміну, але і курс буде помітно відрізнятися від українського. Дізнатися найактуальніший курс можна на сайті НБУ і ресурсах інших банків. Якщо ви не довіряєте банківській системі і не хочете витрачати час на стояння в чергах, тоді можете скористатися послугами перевірених обмінників, наприклад, KIT GROUP.

Обмін польських злотих на гривні в обміннику KIT GROUP

Мережа обмінників КІТ Груп регулярно публікує тільки свіжі актуальні курси. Стежити за їх динамікою можна на касах філій, або ж на самому сайті обмінника. Для зручності аналізу можна використовувати наочні графіки, які відображають коливання PLN і інших валют за поточний день або тиждень. Стати клієнтом KIT GROUP можуть як фізичні, так і юридичні особи, а також інвестори, бізнесмени, туристи та ін. Розрахунок курсу PLN до UAH відбувається щодня з урахуванням котирувань даних на FOREX, міжбанківському ринку, а також під впливом Національного банку Польщі.

Незважаючи на високу конкуренцію у вигляді державних і комерційних банків, чорного ринку і напівлегальних обмінників, наша філія на Великій Васильківській має ряд переваг. Багаторічний досвід та велика клієнтська база є найкращим доказом того, що з нами вигідно і безпечно співпрацювати. Наші філії розташовані в 25 містах України, при цьому київське відділення працює цілодобово, тому ви можете прийти до відділення в будь-який час і обміняти гроші. У нас завжди вигідний і актуальний курс по відношенню до гривні не тільки польського злотого, а й ряду інших валют: долар, євро, фунт, франк, рубль. Конвертація коштів - головний напрямок діяльності нашої компанії, тому проблем з нестачею ресурсів у нас не виникає.

Чому варто обміняти PLN на UAH саме у нас?

Якщо ви шукаєте найвигідніший курс для валютообмінних операцій в місті, тоді звертайтеся до нас. На сайті KIT GROUP можна ознайомитися з усіма відділеннями, їх режимом роботи, котирування популярних валютних пар, нашими послугами і не тільки. Там же можна підписатися на безкоштовні електронні повідомлення про зміну курсу польського злотого до гривні і інших валютних пар.

Заходьте на наш сайт і знайомтеся з інформативним графіком моніторингу валютного курсу. У нас ви зможете купити або продати польські гроші за найоптимальнішою ціною. Співпраця з нами забезпечить кожному клієнту такі переваги, як:

 • вигідний курс гривня-злотий;
 • безпечний обмін;
 • надання послуг 24 години;
 • перевірка купюр на справжність;
 • програма лояльності для постійних клієнтів.

Якщо вам потрібен вигідний курс злотого в обмінниках Києва, тоді наш сервіс до ваших послуг! У наших касах ви без проблем можете обміняти старі купюри, а при покупці великих сум ми забезпечимо вам інкасацію до машини. Завдяки зрозумілому інтерфейсу сайту (віртуальний валютний калькулятор, крос-курси, наочні графіки руху цін) ви навчитеся самостійно прогнозувати оптимальний момент для обміну.

При бажанні можна зафіксувати курс онлайн на 60 хвилин перед відвідуванням обмінного пункту. На фінансовому ринку України компанія КІТ Груп надає кращі умови для обміну. Всі угоди наших клієнтів є повністю конфіденційними, тому ми забезпечимо результати обміну від третіх осіб.