• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Курс євро до української гривні

EUR/UAH
  •  

Обмін EUR/UAH в Києві

Курс євро нарівні з американським доларом є популярним серед обміну валют у Києві. В основному, євро надходить від міжнародних компаній, які вкладають свої кошти в розвиток бізнесу в Україні. Великий потік євровалюти йде від заробітчан, які привозять її додому і обмінюють на українську гривню. Купують євро, в основному, туристи, які виїжджають в країни Єврозони для подорожей і відвідування визначних пам'яток. Також багато жителів України купують євро для того, щоб зберегти свої заощадження.

Як відстежувати курс валют на сьогоднішній день?

Якщо ви хочете дізнатися актуальний курс євро по відношенню до української гривні, то відвідайте наш сайт КІТ Груп. Для вас тут є 2 інструменти для контролю цін, а саме:

  • динаміка руху ціни. Ця функція являє собою графік, який показує всі зміни по відношенню євровалюти до гривні, так і гривні до євро за день або за тиждень. Для того, щоб спостерігати за змінами, необхідно вказувати покупку або продаж валюти;
  • повідомлення про зміну вартості. Отримувати повідомлення про зміну валюти ви можете через розділ "Повідомити мене". Ця функція зручна для професійних трейдерів, які отримують свої гроші за різницю валют. Якщо ви хочете вигідно купити або продати євровалюту, то можете вказати в окремому вікні бажану ціну. Після того, як показник буде на необхідній позначці, на вашу електронну адресу прийде повідомлення. Після цього вам слід зв'язатися з оператором для того, щоб виконати обмін валют.

Дані інструменти надаються безкоштовно. Для того, щоб ними скористатися, не потрібно реєструватися на сайті КІТ Груп або конвертувати свої активи.

Додаткові фактори обміну євро на українську гривню в Києві

На курс євро по відношенню до української гривні визначається не тільки від надходження валюти в Україну. Також грають роль і політичні події в нашій країні. На позитивну динаміку курсу євро істотно впливають заключення з Міжнародним валютним фондом нових договорів. Ситуація може змінюватися від вкладу в бізнес олігархів країни, а також великих бізнесменів. За рахунок цього ситуація може штучно змінюватися та відображатися на вартості української гривні та добробуті населення.

Як обміняти євровалюти на українську гривню в Києві?

У Києві, якщо вам необхідно перевести євро в гривню, то в першу чергу ви можете зробити це на сайті КІТ Груп. Тут ви можете порахувати кінцеву вартість обміну, а також замовити необхідну суму. Умови обміну у нас прозорі без прихованих комісій та платежів. Зателефонувавши нам, ви зможете дізнатися у нашого менеджера про наявність потрібної суми в обмінному пункті. Також ви можете забронювати необхідну суму, якщо немає можливості відразу її забрати. 

Протягом 10 років ми є лідером з обміну іноземних валют на українському ринку. Головна наша цінність - це задоволені клієнти, які нам довіряють. На фінансовому ринку України компанія КІТ Груп надає кращі умови для обміну. Всі угоди наших клієнтів є повністю конфіденційними, тому ми приховаємо результати обміну від третіх осіб.