• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Курс долара США до євро

EUR/USD
  •  

Обмін EUR/USD у Києві

Євро і долар - найпопулярніші світові валюти, які є основними в десятках країн. На сьогоднішній день є хороша можливість заробляти на обміні валют. Велика кількість людей займаються торгами на світовому фінансовому ринку, де можна виручити на різниці валют велику суму грошей. Найпопулярнішим запитом щодо обміну валют є EUR/USD. Знайти обмінний пункт в Києві не складе ніяких труднощів. Тут розташована одна з численних філій компанії КІТ Груп, який допоможе вам вирішити всі фінансові питання.

Як зробити вигідний обмін EUR/USD?

Для того, щоб почати заробляти на обміні валют, вам необхідно для початку вибрати один з варіантів:

  • займатися обміном через біржі валют;
  • звертатися до трейдерів;
  • звертатися на чорний ринок;
  • проводити обмін самостійно.

Здійснювати обмінні операції найлегше через спеціальні організації, так як ви тільки контролюєте свій баланс на рахунку. Трейдери роблять за вас всю роботу, переглядаючи рух ціни на валюту на українському ринку, при цьому приймаючи необхідні рішення. Але при цьому ви не отримуєте ніяких гарантій того, що зможете заробити необхідну для себе суму, так як такі фахівці діють в першу чергу в своїх інтересах. Також враховується і професіоналізм трейдера, якому ви довірили свої заощадження.

Якщо ж ви вирішили працювати самостійно, так як бажаєте контролювати рух своїх фінансових заощаджень, а також отримувати прибуток, який зможете побачити на всіх етапах торгів, то краще особисто зайнятися цим питанням. Щоб займатися торгами на фінансовому ринку самостійно, буде потрібно більше часу. Якщо ви вирішили займатися фінансовими торгами, то бажано не вкладати всі кошти відразу, тому що з першого разу ви можете не отримати бажаний результат. Головне правило заробітку на різниці американського долара і євро визначається правильно підібраним моментом, який показує пікову вартість валют. 

Як підібрати обмінний пункт в Києві?

Підібрати надійний обмінний пункт в Києві досить непросто. В обласних центрах сконцентровано велику кількість компаній, які займаються обміном. Тому для того, щоб підібрати організацію, потрібно більш детально проаналізувати не тільки де вигідний курс валют а й відгуки від клієнтів. Не рекомендується підбирати перший-ліпший варіант, так як більшість компаній можуть діяти в шахрайських цілях. Тому варто уточнити кількість філій по місту і уточнити адресу обмінного пункту.

Переваги обмінника КІТ Груп

У нашому обмінному пункті ви знайдете ряд переваг:

  • надійність. Компанія KIT Group існує на протязі 10 років у фінансовій сфері. Навіть за часів кризових ситуацій ми залишалися надійним партнером для наших клієнтів, з якими уклали довірчі відносини на тривалий період часу. У нас є всі необхідні ліцензії від НБУ, які дозволяють нам працювати в фінансовій сфері;
  • вигода. Наш курс валют не тільки є актуальним, але і вигідним. При обміні великої суми ми вам можемо зробити знижку в 5 одиниць. В KIT Group є великий вибір валют, який ви можете купити або продати;
  • безпеку. Ми вас забезпечимо не тільки справжніми грошима, але і збережемо конфіденційність всіх ваших операцій, що проводяться.

Наша компанія відповідає головним вимогам благонадійності: ми маємо ліцензію НБУ, пропонуємо хороший курс долара, а Київ - не єдиний обласний центр, в якому знаходиться наш філії.