• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Євро і Долари США на сьогодні

EUR/USD
 •  

Київ є не тільки столицею, а й економічним центром України. Якщо подивитися на статистику, то можна побачити цікаву особливість. У місті працює безліч підприємств, які співпрацюють з країнами з різними валютними зонами - США, Китай, Швейцарія, Франція, Німеччина, Польща і багатьма іншими державами. Тому до нас часто звертаються з проханням обміняти долари на євро, Київ краще рішення для проведення такої операції. Це обумовлено не тільки високою конкуренцією, але і хорошим торговим оборотом з іншими країнами.

Від чого залежить курс євро до долара в Києві?

Котирування на міжнародному валютному ринку визначаються наступними факторами:

 • Сезонність. Співвідношення європейської валюти до американської часто залежить від пори року, оскільки на певний сезон може припадати підвищений обсяг виробництва. Особливо це стосується сільськогосподарської сфери, тваринництва, рибного господарства та інших галузей, що залежать від природних факторів.
 • Політико-економічні події. Найвигідніший курс євро до долара (Київ) спостерігається в період, коли на міжнародному політичному полі відбуваються резонансні події. Наприклад, на тлі встановлення ввізних мит на європейські чи китайські товари, санкції до країн, ембарго на певні товари та ін. Тому якщо ви знаєте основи банківської справи та обрали правильну торговельну стратегію, у вас є шанс вигідно продати або купити іноземну валюту.
 • Кон'юнктурні чинники. Часто котирування змінюються внаслідок різних чуток з брокерських бірж, певних дій впливових людей (не обов'язково політиків), а також штучних спекуляцій. Щоб вигідно поміняти євро на долари в Києві або в зворотному напрямку, використовуйте аналітичні інструменти. Найкраще підійдуть новинні огляди, діаграми і графіки за останній день або тиждень.

На сайті компанії «КИТ group» створені всі умови для зручної торгівлі. Веб-ресурс має простий і зрозумілий інтерфейс, що не перенасичений непотрібною інформацією і інструментами. На ньому не потрібно проходити реєстрацію та верифікацію з підтвердженням паспортних даних. Авторизація дозволяє тільки відслідковувати статус заявки в особистому кабінеті. При відсутності облікового запису обмінна операція контролюється за допомогою електронної пошти.

Причини безпеки обміну долара на євро в Києві в нашому сервісі

Якщо вам необхідно зробити обмін долара на євро, Київ є найкращим варіантом для проведення такої транзакції. Це не тільки вигідно, але і безпечно. Особливості якщо ви замовляєте послугу в сервісі «КИТ group». При зверненні за допомогою в нашу організацію клієнти можуть не хвилюватися за свої гроші. Це обумовлено наступними причинами:

 • транзакція передбачає особисту зустріч з представником сервісу, що виключає обман і ігнорування клієнта;
 • передача грошей відбувається на де-небудь в громадському місця, а у власному офісі (для більшої впевненості можемо завершити угоду в кімнаті, де не ведеться відеоспостереження);
 • кошти передаються клієнту тільки після перевірки на ультрафіолеті, при необхідності клієнт може скористатися власним пристроєм;
 • ми є офіційним обмінним сервісом і на вимогу клієнта надаємо документи, що підтверджують законність діяльності;
 • установленный курс является прозрачным и не содержит лишних комиссий и дополнительных платежей, в чем вы можете убедиться лично при самостоятельном подсчете;
 • кожного клієнта гарантується конфіденційність відомостей, всі дані про учасників угоди і транзакціях зберігаються строго в таємниці;
 • про надійність організації говорить більше 10 років успішної роботи і позитивні відгуки клієнтів.

Порядок проведення обмінної операції

Щоб зробити обмін долара на євро (Київ) або в зворотному напрямку, зателефонуйте по одному з номерів телефону на сайті. Можна також створити заявку онлайн, скориставшись веб-ресурсом компанії-партнера Obmenat. В електронній формі необхідно вказати ім'я та прізвище одержувача, актуальний телефону і телеграм (наприклад, логін), необхідний для резервного зв'язку з клієнтом. Протягом години з заявником зв'яжеться персональний менеджер, який вкаже чи є в запасах потрібна сума. Якщо ми можемо зробити обмінну операцію, клієнту залишається прийти в офіс. Ми працюємо щодня, тому при подачі заявки в п'ятницю ви можете завершити угоду на наступний день.

Якщо сьогодні висока котирування долар до Євро, Київ відмінна можливість зробити обмін на найвигідніших умовах. Заходьте на наш сайт і вивчайте динаміку курсу за поточний день або останній тиждень. На підставі аналізу можна вибрати зручний час для проведення фінансової операції.

Зверніть увагу на функцію «Повідомити мене». При її підключенні на електронну пошту прийде сповіщення про зниження або підвищення курсу до оптимальної позначки.