• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Фунти і Долари США на сьогодні

GBP/USD
 •  
Грошові перекази

Компанія «KІТ Груп» пропонує кожному клієнтові швидко і з мінімальною комісією перевести гроші по Україні. Ми здійснюємо переказ грошей в національній валюті за пару хвилин. Для цього не треба відкривати рахунок, досить тільки заповнити заявку.

Наша компанія має масу переваг:

 • ліцензія НБУ;
 • багаторічний досвід роботи;
 • конфіденційність угод;
 • прийом зношених купюр;
 • мінімальна комісія при переказах;
 • консультаційна підтримка від наших фахівців.

Дізнатися детальніше умови переведення та іншу інформацію можна на нашому сайті. Отримати відправлений платіж можна в одному з відділень Kit Group в будь-якому місті. Наявність Ліцензії - гарантія безпеки і легальності співпраці з нами.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380503034446 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. https://obmenat.com - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Обмін GBP/USD в Києві

Згідно зі статистикою жителі України найчастіше обмінюють американський долар, євровалюту і російські рублі, при цьому і інші валюти користуються великою популярністю. Досить поширена валютна пара - GBP/USD. Щоб вигідно обміняти фунти на долари або навпаки, необхідно знати необхідні ази і навчитися прогнозувати сприятливі моменти на переклад валют. Фунт стерлінгів є однією з найстабільніших валют світу, тому він привабливий на світовому фінансовому ринку. Він рідко змінює свій курс, тому це гарне вкладення в дану валюту.

Фактори, які можуть вплинути на зміну фунта стерлінга до долара

Вартість фунта стерлінга по відношенню до американського долара може змінюватися в залежності від того, які економічні чинники впливають на формування ціни на світовому фінансовому ринку. Обвалитися крос-курс валют може з наступних причин:

 • стрімка інфляція;
 • емісія як готівкова, так і безготівкова, яка не має економічних показників;
 • збільшення імпорту, за рахунок чого відбувається відтік іноземної валюти;
 • інтервенція британського фунта стерлінга;
 • низька активність гравців на фінансовій біржі, фондових ринках, дорогоцінних металів і енергоресурсів;
 • залежність економіки від продажу сировини.

Як впливає державне регулювання на співвідношення фунта стерлінга до американського долара?

На курс фунта стерлінга і долара істотно впливає те, як керівництво країн впливає на його формування та регулювання. При фіксації грошових знаків валюти будуть стабільними. Але при цьому істотно витрачаються золото-валютні резерви, тому не кожна держава може собі дозволити такий контроль над валютою.

Якщо ж держава вибрала помірно-плаваючий варіант врегулювання валюти, то британський фунт стерлінг до американського долара утримується в певних рамках. Національний банк заходи вживає тільки в тому випадку, якщо курс виходить за рамки встановленого валютного коридору. При бездіяльності Міністерства фінансів в процесі ціноутворення грошових знаків валюта підпорядковується ринковим законам і формується за принципом балансу попиту і пропозиції. За рахунок цього є можливість стримувати темпи інфляції, тому вибір такої регулювання можуть дозволити собі країни з відкритою економікою. В Україні контроль знецінення валюти відбувається методом вільного плавання.

Де можна дізнатися крос курс фунта стерлінга до долара в Києві?

Даний крос-курс щодня публікує на своєму сайті Національний банк України. Оновлення курсу відбуваються кожні кілька годин, тому ви можете легко проаналізувати тенденції валютного ринку. Також курс фунта до долара ви можете подивитися на сайтах банків і обмінних пунктів в Києві. Після того, як ви побачили курс, не варто відразу йти обмінювати, так як багато організацій не обмінюють фунти. Для початку потрібно уточнити, чи проводить банк обмін валюти Великобританії. Також можна звернутися до сертифікованого обмінний пункт для перекладу фунта в долар або назад.

Обмін валют через KIT GROUP

У нашому обмінному пункті КІТ Груп у Києві ви можете зробити обмін по актуальному курсу на вигідних умовах. Протягом 10 років ми змогли зайняти лідируючі позиції на фінансовому ринку України. У нас є всі необхідні ліцензії, які дозволяють нам працювати в даній сфері діяльності. Всі угоди, які ви проводите у нас залишаються конфіденційними. Сам процес подачі запиту займає лічені хвилини, а оператор відповідає за вказаними контактними даними протягом години. Ми працюємо щодня, включаючи вихідні та святкові дні.