• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Фунти і Долари США на сьогодні

GBP/USD
 •  

За останні три роки торговий оборот між Україною і Великобританією виріс в рази. Левова частка вітчизняного експорту припадає на чорні метали і зернові культури. Наша країна закуповує в Об'єднаному Королівстві рибу, пластикові вироби та транспортні засоби. Тому суб'єкти підприємництва часто у нас запитують, який курс фунта в Києві на сьогоднішній день і де обміняти валюту найвигідніше. Компанія «КИТ group» дає відповіді на обидва питання. Подивитися котирування може кожен бажаючий на нашому сайті, а для подачі заявки на конвертацію телефонуйте за зручним номером телефону. Але про все по порядку.

Від чого залежить курс фунта до долара в Києві?

Котирування англійської валюти визначаються багатьма складовими. До стандартних факторів належать:

 • стан справ на міжнародному економічному ринку;
 • політична і геополітична обстановка;
 • внутрішньополітичні події;
 • сезонність.

В цілому фунт стерлінг вважається однією з найстабільніших валют у світі, оскільки його контролем займається Банк Англії. Місцеві експерти докладають усіх зусиль, щоб зростання інфляції не перевищував позначку 2%. Якщо показник наближається до цього значення, фінансова установа стабілізує ситуацію шляхом швидкого інвестування в економіку країни. Тільки одного разу в сучасній історії Британії інфляція виросла до 8%, але це сталося після світової фінансової кризи.

Якщо вас цікавить курс валют, англійський фунт до долара (Київ) також залежить від стану ринку нерухомості, банківської системи та кількості робочих місць. Ці показники прямо пропорційні котируванням на валютному ринку.

Позиції англійської валюти помітно похитнулися в зв'язку з виходом Об'єднаного Королівства з Євросоюзу. На тлі таких подій валютна пара фунт-долар має високу ліквідність.

Для вигідного обміну великих сум рекомендуємо стежити за новинами, читати аналітичну інформацію і блоги провідних фінансових експертів.

Переваги обміну валюти по курсу фунта в Києві у нас

Якщо вас влаштовує курс фунта в Києві на нашому сервісі, подавайте заявку на проведення транзакції зручним способом. До плюсів компанії «КИТ group» відносяться:

 • Прозорі угоди. Зазначений на сайті курс є остаточним і не містить прихованих комісій. Тому після закінчення операції клієнт отримує ту суму, яка була встановлена на момент подачі запиту.
 • Зручний інтерфейс. Наш сайт має зручний і зрозумілий дизайн, який не навантажений непотрібною інформацією і адаптований до мобільних пристроїв. Це дозволяє виробляти обмінні операції на ходу.
 • Знижки. Періодично ми пропонуємо акції на обмін фунт долар в великих розмірах. Різниця між оптовою і роздрібною ціною може досягати 5 центів.
 • Динаміка курсу. Пропонуємо відстежувати динаміку зміни цін на валюти за допомогою зручних графіків. Інструмент показує поточні котирування на покупку і продаж іноземних грошей. Причому можна подивитися показники як за день, так і за останній тиждень.
 • Повідомлення про зміну курсу. Якщо вас не влаштовує поточна ціна на англійську або американську валюту, скористайтеся функцією «Повідомити мене». Просто вкажіть оптимальний курс валют в спеціальній формі. Коли показник досягне потрібної позначки, на електронну пошту прийде відповідне повідомлення. При необхідності ви в будь-який момент можете відключити опцію.
 • Зручне місце розташування. Офіс компанії «КИТ group» знаходиться неподалік від станції метро «Либідська», що практично в центрі міста. Це дозволить вам обміняти фунт на долар в Києві або в зворотному напрямку на шляху до роботи або в обідню перерву.
 • Щоденна обробка заявок. Ми працюємо кожен день, включаючи вихідні та святкові дні. Завдяки цілодобовому прийому замовлень ви зможете провести операцію вже протягом дня або на наступний день, в залежності від часу звернення.
 • Різні способи оплати. Стандартний варіант передачі коштів - готівкова форма. Якщо у вас немає готівки або цей спосіб вам незручний, пропонуємо перевести гроші на електронний гаманець. Ми працюємо з такими платіжними системами як WebMoney, Яндекс.Деньги, Advanced Cash і багатьма іншими сервісами.

Чи безпечно працювати з нами?

Ми більше 10 років успішно працюємо на ринку і маємо хороші відгуки, що вже говорить про надійність сервісу. Якщо ж судити з юридичної точки зору, наша організація всі необхідні дозволи на надання послуг з конвертації валют.

Угоди завершуються в нашому офісі, який вказаний в юридичній документації. Перед проведенням обмінної операції гроші обов'язково перевіряються на ультрафіолеті. Якщо не довіряєте нашому приладу, можете принести власний пристрій.

Після виконання обміну фунт-долар все відомості про клієнта і транзакції зберігаються в суворій секретності і не передаються третім особам.