• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс злотого до гривні у Києві на сьогодні

PLN/UAH
 •  

Обмін PLN/UAH в Києві

На сьогоднішній день велика кількість громадян, в основному, з економічних причин виїжджає на роботу в Польщу. Вибір даної країни пов'язаний з близькістю до України, а також високий рівень життя, який задовольняє українців. Тому актуальна не тільки робота за кордоном, але обмін польського злотого на українську гривню. Обмін даних валют користується популярністю не тільки серед населення, даною послугою користуються і приватні підприємці, які активно ведуть свій бізнес з Польщею. У Києві досить просто знайти надійний обмінний пункт і обміняти злотий на українську гривню за вигідним курсом. КІТ Груп надає великий перелік фінансових послуг, які можуть вас зацікавити.

Що впливає на курс польського злотого до української гривні?

Головна проблема при обміні валют - нестабільність курсу, який може змінюватися в залежності від різних факторів. Якщо ви обмінюєте невеликі суми, то не можете це відчути. Але якщо потрібно конвертувати значні суми, то краще почекати момент, коли курс буде на піковому рівні. Для того, щоб розуміти, коли буде високий рівень курсу, потрібно враховувати як зовнішні, так і внутрішні чинники, які впливають на зростання або падіння злотого. Серед них можна виділити:

 • політику Національного банку України та Польщі, що передбачає збільшення або зменшення грошового потоку;
 • зміну облікової ставки;
 • торги на фінансовій біржі банками для того, щоб купити або продати велику суму валюти;
 • геополітичну ситуацію країн, зокрема це стосується окупованих територій Донбасу;
 • зміну світових цін на експортні товари і послуги, які користуються великим попитом, і є головними надходженнями валюти в державний бюджет;
 • виплати по кредитах;
 • рішення центральної влади, які суттєво впливають на курс польського злотого по відношенню до української гривні і на економіку в цілому.

Завдяки цьому не тільки трейдери, а й звичайні люди можуть відслідковувати динаміку коливань. Єдині форс-мажорні ситуації, які можуть істотно вплинути на курс злотого і гривні, це політичні та економічні ситуації, що не піддаються прогнозуванню.

Де краще обміняти польський злотий на українську гривню в Києві?

Високий рівень конкуренції на валютному ринку зумовлений високим попитом на обмінні операції в особі великих банківських структур, обмінних пунктів, а також приватних осіб, які ведуть свою діяльність на чорному валютному ринку. Можна виділити переваги і недоліки кожної організації:

 • банки. Головною перевагою даної структури є особиста безпека і відсутність ризику отримання фальшивих купюр. Але так як банки запитують ряд документів і видають обмежену суму, то доводиться кілька днів здійснювати одну і ту ж операцію, що вкрай незручно. Також ви не можете зробити транзакцію в неробочий час;
 • чорний ринок. Тут ви зможете знайти найвигідніший курс злотого по відношенню до гривні. Але за останні кілька років спостерігається падіння попиту на їхні послуги. Це пов'язано з тим, що існують великі ризики отримати фальшиві купюри;
 • обмінні пункти. Вони в собі поєднують всі переваги банківської сфери і чорного ринку, тому недоліків вони практично вирішені. Кращі обмінні пункти Києва працюють кілька років і укладають довгострокове співробітництво з клієнтами, що показує надійність фінансової структури.

Переваги обмінного пункту КІТ Груп

Компанія КІТ Груп протягом тривалого періоду часу збудувала ділові відносини з багатьма клієнтами. Здійснити обмін ви можете в будь-який зручний час, а також замовити необхідну суму заздалегідь. У нас завжди вигідний і актуальний курс злотого по відношенню до гривні. Конвертація коштів - прямий профіль діяльності нашої компанії, тому проблем з нестачею певних держзнаків у нас не виникає. Ознайомитися з усіма відділеннями і режимом їх роботи можливо на нашій веб-сторінці. Там же можна замовити послугу безкоштовних електронних повідомлень про зміну курсу польського злотого до гривні та інших валютних пар.