• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Злоті і Гривні на сьогодні

PLN/UAH
 •  

Зараз в українців з'явилася можливість працювати не тільки всередині склянки, а й за кордоном. Безліч співвітчизників їздить на заробітки до сусідньої держави - Польщу. Після повернення додому виникає необхідність продажу польської валюти за вигідним курсом. На перший погляд, в столиці не важко провести обмін злотих на гривні: Київ - місто з десятками обмінних пунктів на будь-який смак. Однак, щоб розібратися у всіх пропозиціях на валютному ринку, доведеться затратити чимало часу і сил. Мало зіставити обмінний курс в різних обмінниках. Треба підібрати надійний і безпечний пункт. Крім того, важливо провести обмін у відповідний момент, коли курс найбільш вигідний.

Як поміняти злоті на гривні в Києві

Відкритість кордонів і мобільність громадян дозволяє без будь-яких проблем переміщатися між країнами. Польща і Україна - сусідні держави, тому потік туристів, трудових мігрантів, родичів, які перетинають кордон в обидва боки, досить великий.

І полякам, які подорожують Україною, і нашим співвітчизникам, які повернулися на Батьківщину, рано чи пізно можуть знадобитися гривні. Щоб обміняти злоті на гривні, Київ підходить якнайкраще. Адже тут сконцентровано безліч обмінних пунктів. Так що при бажанні завжди можна вибрати підходящий. Однак, щоб не стати жертвою шахраїв, а також не втратити кошти, слід обдумано підійти до вибору обмінника.

Як вибрати пункт обміну злотих на гривні в Києві

Якщо в столиці вам необхідно провести обмін злотих на гривні, Київ представляє безліч варіантів зробити це. Основні фактори, що впливають на вибір обмінника такі.

 1. Оптимальні умови обміну

  Якщо обмінник працює на постійній основі, він не буде завищувати комісію і намагатися дістати прибуток від разових угод. Тому порівняйте декілька пропозицій, щоб не втратити кошти на невигідному курсі.

 2. Зручність отримання інформації про обмін.

  Якщо вам потрібна готівка, вибирайте обмінник, що пропонує офлайн-операції. При цьому відстежувати курс злотого до гривні в Києві можна в інтернеті. Зараз у будь-якого обмінника є сторінки в соцмережах. Багато заводять сайти, де можна знайти всю необхідну інформацію про умови обміну, а також про сам сервісі.

 3. надійність.

  Обмінники, присутні на ринку не перший рік, вселяють більше довіри. Адже, на відміну від фірм-одноденок, вони можуть запропонувати докази ефективної роботи - відгуки реальних клієнтів.

 4. Безпека проведення операцій.

  Звертаючись в обмінник, ви повинні бути впевнені в тому, що і ви, і ваші персональні дані знаходяться під надійним захистом. Важливо не потрапити під вплив представників «чорного» ринку валют. Вас має насторожити необгрунтовано високий курс злотих до гривні: Київ сповнений нечистоплотних «міняйл», які заманюють привабливими умовами довірливих громадян, а потім обманюють їх. Так можуть постраждати не тільки ваші заощадження, але і ви особисто. Звертайтеся тільки в офіційно працюють пункти, уникайте покупки гривень «з рук».

Наші обмінники підходять для валютних операцій за всіма параметрами. Широка географія нашої мережі, де можна швидко і вигідно продати або купити злоті: Київ та інші міста країни - вибирайте найближчий офіс і проводите операцію. Розглянемо, чим ще привабливий наш обмінник в Києві.

Переваги обміну злотих на гривні в Києві у нас

Ми пропонуємо найвищий курс покупки злотих у порівнянні з іншими пропозиціями. Мінімальні комісії за послуги є частиною нашої стратегії довгострокового співробітництва. На відміну від конкурентів, ми вважаємо за краще завойовувати довіру клієнтів. Значний потік фінансових операцій і велике число постійних клієнтів дають можливість утримувати тарифи на прийнятному рівні.

Активно працюючи офлайн, ми велику увагу приділяємо і розвитку сайту. Тут в режимі реального часу можна бачити співвідношення валют. Підписавшись на розсилку, можна оперативно отримувати інформацію про зміни обмінних умов. Для цього потрібно залишити e-mail, і на нього будуть приходити останні новини про курс покупки і продажу, що цікавить вас валютної пари.

Ще більш вигідно поміняти злоті на гривні в Києві можна, залишивши заявку на сайті і зафіксувавши курс на 1 годину. Залиште на сайті заявку на переклад, і сума отриманих гривень буде повністю відповідати зазначеній при заповненні відповідної форми.

Нашим плюсом є доступність офісу. Зручне розташування і режим роботи дозволяє обмінювати валюту в будь-який час. На питання цілодобово за безкоштовним телефоном відповідають консультанти.

Персональні дані, а також деталі проведених у нас операцій надійно захищені. Доступ третіх осіб до конфіденційної інформації виключений.