• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Курс долара США до української гривні

USD/UAH
  •  

Обмін валют USD/UAH в Києві

Якщо виникла необхідність придбання американського долар за вигідним курсом, звертайтеся в компанію КІТ Груп по телефону або ж на сайті, заповнивши форму. Для наших клієнтів діють найвигідніші умови обміну без прихованих платежів та інших комісій. За рахунок того, що заявки обробляються цілодобово, обмін ви можете зробити в будь-який зручний час. Ми працюємо щодня без перерв, тому гроші ви можете отримати як у вихідні, так і в святкові дні. Для обміну валюти вам не потрібен паспорт та інші документи, тому кожна фінансова операція здійснюється в повній конфіденційності.

Яке буде співвідношення долара до гривні на найближчий час?

За кілька місяців курс американського долара по відношенню до української гривні залишався стабільним в межах з 24-27 гривень за 1 американський долар. Багато іноземних партнерів почали розміщувати облігації на внутрішній державний валютний займ. Це дозволило нашій державі залучити близько 4,5 мільярда гривень з урахуванням того, позика буде погашений протягом 1 року. Дана фінансова операція забезпечила зниження ставки в еквіваленті американського долара, що може служити позитивною ознакою.

Відносна стабільність курсу долара зумовлена і своєчасним прийняттям бюджету на наступний рік. Останній законопроект 2019 року передбачає незалежність від газотранспортної системи від транснаціональної корпорації "Нафтогаз". Виходячи з цього українська гривня утримає свої позиції протягом усього 2020 року. Але експерти не виключають, що може статися девальвація.

Фактори, що впливають на курс USD/UAH

На сьогоднішній день не можна чітко відповісти на питання яким буде курс долара в найближчому майбутньому. На його стабільність впливають відразу кілька факторів як зовнішніх, так і внутрішніх. Великий вплив мають іноземні інвестори, які залучають валюту в Україну, але є й інші чинники:

  • приватизація державних підприємств у великих масштабах. Така операція запланована на найближче майбутнє;
  • зміцнення долара відбудеться після прийняття законопроекту про ринок землі;
  • занепад економіки;
  • транші і позики МВФ;
  • конкурентоспроможність нацвалюти;
  • внутрішньополітичні чинники на Донбасі. Якщо врегулювати питання, то Україна стане більш привабливою для зарубіжних інвесторів.

Як обміняти американський долар на українську гривню на вигідних умовах в Києві?

Якщо у вас є потреба перевести долар у гривню, або ж навпаки, вам варто зв'язатися з компанією КІТ Груп. Наш менеджер може підказати не тільки актуальний курс, але і зробить знижку в розмірі 5 одиниць при обміні великої суми грошей. Дана операція може відбутися в день оформлення заявки, тому що долар є ходовою валютою не тільки в Києві, а й по всій Україні. Якщо вам потрібна велика сума, то ви можете її забронювати і як тільки необхідні кошти будуть в нашому обмінному пункті, ми відразу з вами зв'яжемося.

Безпека і легальність обміну з КІТ Груп

У нашому обмінному пункті представлений найвигідніший курс долара в місті. Всі угоди у нас захищені, адже ми дотримуємося політики повної конфіденційності нашого клієнта. Ми оперативно обробляємо заявки, щоб нашим клієнтам було максимально зручно. Наша філія в Києві оснащена технікою для проведення безпечних валютних операцій, тому отримати ризик фальшиві гроші мінімальний. Крім долара в КІТ Group можна обміняти євро, злоті, рублі, фунти, а також здійснити грошові перекази по Україні. Компанія КІТ Груп має ліцензію, тому відповідає всім критеріям благонадійності і пропонує максимально комфортні умови обміну.