• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Гривні і Долари США на сьогодні

USD/UAH
  •  

Нестабільна економіка змушує українців інвестувати свої кошти в більш «тверді» валюти. Рекордсменом за популярністю серед них, звичайно, є американський долар. І це не дивно, адже за статистикою близько 80% всіх товарно-грошових грошових розрахунків у світі здійснюється через ці грошові знаки. Саме тому багатьох цікавить актуальний курс долара до гривні. Київ відрізняється наявністю великої кількості обмінних пунктів. Головне - вибрати правильне місце, де фінансова операція пройде максимально вигідно і безпечно.

Курс долара: Київ сьогодні

Існують безліч місць обміну, де встановлюється різний курс долара. Київ - чорний ринок, банки, обмінні пункти. Від першого варіанту необхідно відразу ж застерегти. У разі будь-яких проблем при проведенні нелегальної угоди клієнт фактично нічим не захищений. І дуже часто можна почути, що кого-то «кинули» на чорному ринку. Тому краще не ризикувати.

Банки є більш вдалим варіантом, але вони часто завищують котирування. У той час як надійний обмінний пункт працює легально, маючи всі необхідні ліцензії та дозволи на даний вид діяльності. А також намагається ставити мінімальну курсову різницю, що робить угоду вигідною як для обмінника, так і для самого клієнта.

Наш пункт працює з такими світовими грошима:

  • EUR — євро.
  • USD — долар США.
  • GBP — британський фунт.
  • PLN — польський злотий.
  • RUB — російський рубль.

Курс гривні до долара: особливості котирувань валют

Поточний курс гривні до долара залежить від попиту і пропозиції, які великою мірою залежать багатьох факторів. Основні з них - економічне і політичне стан країн-емітентів грошових знаків. Також котирування залежить від діяльності центральних банків і міжнародних фінансових організацій.

Так, хоча офіційно Центробанк не керує курсом валют, він здатний значно на нього вплинути шляхом зміни кількості грошей в обігу. Тому, використовуючи валютні інтервенції, - масштабні операції купівлі або продажу валюти на міжнародному рику, можна коригувати курс в потрібному напрямку. У той час як політичні кризи, зростання інфляції, валютні спекуляції і міжнародні кредитні зобов'язання здатні негативно вплинути на вартість грошових знаків.

Для американських грошей особливо значущим є стан Федеральної Резервної Системи - ФРС. Управління емісією долара, а також хороші макроекономічні показники приваблюють інвестиції в країну і сприяють зміцненню національної валюти. Причому сам статус «вічнозелених», що є світовим грошовими коштами, передбачає достатню стабільність. Адже на USD орієнтується безліч країн, прив'язуючи до нього більшість міжнародних платежів і фінансових зобов'язань.

Де краще обміняти американські купюри на українські?

У нашому обміннику ви знайдете оптимальний курс долара. Київ сьогодні пропонує безліч обмінних пунктів, серед яких ми виділяємося за багатьма показниками. Наші обмінники стабільно працюють багато років і мають численні позитивні відгуки. На нашому сайті ви завжди знайдете найсвіжішу інформацію щодо вартості валют, що допоможе вам прийняти правильне рішення про час операції. Ми дбаємо про своїх клієнтів і гарантуємо повну захищеність їхніх персональних даних та інформації про фінансові операції. При бажанні ви завжди зможете ознайомитися з наявними документами, що підтверджують легальність нашої роботи.

Щоб скористатися послугами обмінника, слід:

  1. Зайти за адресою https://obmenka24.kiev.ua/ua/usd-uah, де ознайомитися з обмінним курсом на даний момент.
  2. Проаналізувати динаміку зміни вартість валют за добу і минулий тиждень, скористатися опцією «Повідомити мене», якщо цікавить певний курс валют.
  3. Знайти адресу обмінного пункту, при необхідності поставити будь-які питання за вказаним номером телефону.

Всі наші пункти обладнані сучасними пристроями для перевірки автентичності купюр. А якщо вас цікавлять гроші певного номіналу, наші співробітники постараються врахувати ці побажання. В такому випадку краще попередньо зателефонувати в обмінник і обговорити даний момент. Тоді до вашого приходу вся необхідна сума буде готова. В результаті вам не доведеться хвилюватися про її наявність і очікувати потрібної суми або номіналу купюр. Також за винагороду ми надаємо послугу перевірки справжності грошей.

Таким чином, інвестиція в стабільну і популярну світову валюту дозволить вам зберегти свої кошти. А при необхідності перевести частину їх в національні купюри. Ми пропонуємо найвигідніший курс гривні до долара, зрозумілі правила роботи і зручне розташування обмінника. Звертайтеся і ви неодмінно захочете стати нашим постійним клієнтом!