• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Гривні і Долари США на сьогодні

USD/UAH
 •  
Грошові перекази

Компанія «KІТ Груп» пропонує кожному клієнтові швидко і з мінімальною комісією перевести гроші по Україні. Ми здійснюємо переказ грошей в національній валюті за пару хвилин. Для цього не треба відкривати рахунок, досить тільки заповнити заявку.

Наша компанія має масу переваг:

 • ліцензія НБУ;
 • багаторічний досвід роботи;
 • конфіденційність угод;
 • прийом зношених купюр;
 • мінімальна комісія при переказах;
 • консультаційна підтримка від наших фахівців.

Дізнатися детальніше умови переведення та іншу інформацію можна на нашому сайті. Отримати відправлений платіж можна в одному з відділень Kit Group в будь-якому місті. Наявність Ліцензії - гарантія безпеки і легальності співпраці з нами.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380503034446 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. https://obmenat.com - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Обмін валют USD/UAH в Києві

Якщо виникла необхідність придбання американського долар за вигідним курсом, звертайтеся в компанію КІТ Груп по телефону або ж на сайті, заповнивши форму. Для наших клієнтів діють найвигідніші умови обміну без прихованих платежів та інших комісій. За рахунок того, що заявки обробляються цілодобово, обмін ви можете зробити в будь-який зручний час. Ми працюємо щодня без перерв, тому гроші ви можете отримати як у вихідні, так і в святкові дні. Для обміну валюти вам не потрібен паспорт та інші документи, тому кожна фінансова операція здійснюється в повній конфіденційності.

Яке буде співвідношення долара до гривні на найближчий час?

За кілька місяців курс американського долара по відношенню до української гривні залишався стабільним в межах з 24-27 гривень за 1 американський долар. Багато іноземних партнерів почали розміщувати облігації на внутрішній державний валютний займ. Це дозволило нашій державі залучити близько 4,5 мільярда гривень з урахуванням того, позика буде погашений протягом 1 року. Дана фінансова операція забезпечила зниження ставки в еквіваленті американського долара, що може служити позитивною ознакою.

Відносна стабільність курсу долара зумовлена і своєчасним прийняттям бюджету на наступний рік. Останній законопроект 2019 року передбачає незалежність від газотранспортної системи від транснаціональної корпорації "Нафтогаз". Виходячи з цього українська гривня утримає свої позиції протягом усього 2020 року. Але експерти не виключають, що може статися девальвація.

Фактори, що впливають на курс USD/UAH

На сьогоднішній день не можна чітко відповісти на питання яким буде курс долара в найближчому майбутньому. На його стабільність впливають відразу кілька факторів як зовнішніх, так і внутрішніх. Великий вплив мають іноземні інвестори, які залучають валюту в Україну, але є й інші чинники:

 • приватизація державних підприємств у великих масштабах. Така операція запланована на найближче майбутнє;
 • зміцнення долара відбудеться після прийняття законопроекту про ринок землі;
 • занепад економіки;
 • транші і позики МВФ;
 • конкурентоспроможність нацвалюти;
 • внутрішньополітичні чинники на Донбасі. Якщо врегулювати питання, то Україна стане більш привабливою для зарубіжних інвесторів.

Як обміняти американський долар на українську гривню на вигідних умовах в Києві?

Якщо у вас є потреба перевести долар у гривню, або ж навпаки, вам варто зв'язатися з компанією КІТ Груп. Наш менеджер може підказати не тільки актуальний курс, але і зробить знижку в розмірі 5 одиниць при обміні великої суми грошей. Дана операція може відбутися в день оформлення заявки, тому що долар є ходовою валютою не тільки в Києві, а й по всій Україні. Якщо вам потрібна велика сума, то ви можете її забронювати і як тільки необхідні кошти будуть в нашому обмінному пункті, ми відразу з вами зв'яжемося.

Безпека і легальність обміну з КІТ Груп

У нашому обмінному пункті представлений найвигідніший курс долара в місті. Всі угоди у нас захищені, адже ми дотримуємося політики повної конфіденційності нашого клієнта. Ми оперативно обробляємо заявки, щоб нашим клієнтам було максимально зручно. Наша філія в Києві оснащена технікою для проведення безпечних валютних операцій, тому отримати ризик фальшиві гроші мінімальний. Крім долара в КІТ Group можна обміняти євро, злоті, рублі, фунти, а також здійснити грошові перекази по Україні. Компанія КІТ Груп має ліцензію, тому відповідає всім критеріям благонадійності і пропонує максимально комфортні умови обміну.