0800330687

Курс долара до рубля

USD/RUB
  •  

Курс рубля до долара в Києві

Через нестабільну економічну ситуацію в країні і недовіри до національної валюти багато українців зберігають свої заощадження в RUB, USD, EUR та інших валютах. Завдяки активній діяльності численних банків і обмінних пунктів Києва можна у вільному доступі продавати гроші різних країн. Український економічний сектор залежний від різних чинників, включаючи експорт товарів, приплив інвестицій, допомогу МВФ та ін. Кожен, хто збирає валютну корзину, використовує рублі і долари. Саме ця валютна пара є затребуваною в нашій країні. У них можна робити депозити, вклади, довгострокові інвестиції, торгувати на міжнародних біржах та ін. Щоб вкладення принесли дохід, важливо знати точний курс і фактори, що впливають на нього.

Київ - культурна, фінансова та історична столиця України. У ньому працюють сотні державних і комерційних банків, обмінних пунктів, а також чорний ринок. Сьогодні всі вони пропонують різні умови для обміну, так як на формування крос-курсу впливають різні фактори:

  • показники емісії;
  • перевага імпорту над експортом;
  • інтервенція валюти.

Крім економічних показників на котирування USD/RUB впливають політичні зміни, стихійні лиха, епідемії, соціальний фактор і інші чинники, які не піддаються прогнозуванню. Якщо ви часто їздите за кордон, працюєте з іноземними партнерами та інвесторами, хочете відслідковувати динаміку популярних валютних пар, тоді вам необхідно звернутися в перевірені компанії, що гарантують вигідні і безпечні умови співпраці.

Обмін доларів на російські рублі в обміннику КІТ Груп

У даній компанії всі зміни курсу фіксуються онлайн, а отриманий графік можна розглянути в будь-який момент. Зазначені валюти мають плаваючий курс, тому протягом дня можуть змінюватися кілька разів. Вибираючи нашу філію на Великій Васильківській, ви отримаєте ряд очевидних переваг:

  • завжди актуальний курс, за яким можна обміняти рублі на долари і навпаки;
  • можливість забронювати курс на 60 хвилин, за цей період його ціна залишиться на колишньому рівні, щоб ви могли приїхати і забрати замовлену суму;
  • заявку на обмінно-валютні операції можна провести не тільки на касі КІТ Груп, а й на нашому сайті або в телефонному режимі.

Наша компанія має успішний багаторічний досвід роботи в Києві та інших містах України, нещодавно з'явився наш перший закордонний філіал в Варшаві. За 12 років існування ми пережили злети і падіння української економіки, розширили нашу клієнтську базу і отримали позитивну репутацію. KIT GROUP має ліцензію НБУ на ведення фінансової діяльності, тому ми гарантуємо чесність і легальність кожної угоди.

Чому варто обміняти USD на RUB саме у нас?

КІТ Груп пропонує можливість не тільки купити або продати валюту, але і робить грошові перекази по Україні, приймає старі купюри, перераховує, перевіряє на справжність і розмінює великі купюри. У кожній касі наших філій є великий валютний резерв, щоб кожен клієнт міг зробити велику покупку.

Ми гарантуємо повну анонімність і конфіденційність угод, адже в нашому обміннику не потрібно пред'являти паспорт. Всі каси оснащені сучасним обладнанням для перевірки справжності валют. Цілодобовий режим роботи філії на Великій Васильківській спрямований на зручність клієнта, тому він зможе зробити фінансову операцію в зручний для нього час. Постійним клієнтам надається програма лояльності та інші бонуси. Щоб бути в курсі останніх фінансових новин і отримувати повідомлення про акції, варто підписатися на поштову розсилку або Телеграм-канал KIT GROUP.