0800330687

Курс долара США до української гривні

USD/UAH
  •  

Курс долара в Києві

Американський долар - сильна міжнародна валюта, якою користуються в десятках країн для проведення великих торгів і інвестиційних угод. Крім того, долар США є резервною валютою, тому в ньому зберігається понад 70% вкладів та інвестицій по всьому світу. Українців курс долара теж цікавить, адже багато хто з них працює з іноземними бізнес-партнерами, часто їздять за кордон та ін. В Україні досить поширений обмін національної валюти на іноземну. Це в першу чергу пов'язано з тим, що всі великі угоди проводяться у валюті. Найпопулярнішою валютою в Україні є американський долар, тому багато відстежують його зміни. Поміняти гривні на долари ви можете в будь-якому обмінному пункті України.

На зміну курсу USD/UAH впливають такі фактори, як:

  • інфляція, її зростання може істотно вплинути на зміни курсу долара;
  • економічне становище країни;
  • політична ситуація в Україні і в світі в цілому.

Всі фактори тісно пов'язані між собою, так як дані процеси регулюються державою. Велику роль відіграють міжнародні інвестиції, за рахунок чого зростає українська економіка. Сьогодні курс долара нестабільний не тільки в Україні, але і по всьому світу. Це пов'язано з тим, що весь світ накрила пандемія коронавірусу і поки немає ніяких прогнозів, коли зможемо вийти з даної ситуації. У зв'язку з цим курс за 2020 рік значно зріс порівняно з попереднім.

Обмін доларів на гривні в обміннику Кіт Груп

Обміняти гривню на долар в Києві і в інших міста України може будь-хто. Даний вид операції користується популярністю як у фізичних осіб, так і у юридичних. В обміннику КІТ Груп гривню на іноземну валюту міняють для того, щоб:

  • придбати рухоме і нерухоме майно. Всі великі угоди в Україні укладаються в доларах, незалежно від зміни курсу валют;
  • для вкладу своїх заощаджень в банк. Українці перестали довіряти національній валюті, так як вона знаходиться постійно в нестабільній ситуації, тому щоб зберегти свої заощадження, багато людей вкладають гроші в банки на депозит;
  • для фондових бірж. Багато хто продає гривню для того, щоб заробити на різниці валют. Іноземні гроші мають високу вартість на фондових біржах. Ви можете грати самостійно, або ж звернутися до компаній, які спеціалізуються на біржах;
  • для виїзду за кордон. Багато хто купує долар для того, щоб виїхати в інші країни як туристи, так і по бізнесу;
  • для укладення контрактів з міжнародними фірмами. Багато транснаціональних корпорацій ведуть свої справи в міжнародній валюті, яка і є долар.

Багато людей купують валюту через банки, проте є тут істотні мінуси. По-перше, в банках стоять обмеження на придбання валюти, що робить незручним для клієнта обмін. По-друге, курс валют в банках може бути нижче, ніж в обмінних пунктах. З позитивних якостей можна виділити те, що ви гарантовано отримаєте справжні банкноти і всі ваші операції будуть захищені.

На чорному ринку виставлено найвищий курс валют в порівнянні з іншими фінансовими установами. Однак приваблива зовні ціна - це єдиний з позитивних факторів. Тут немає ніякої безпеки того, що ви отримаєте справжню валюту, або вас не обдурять. Обмінні пункти КІТ Груп з'єднали в собі кращі якості банків і чорного ринку. Тут досить високий курс валют, при цьому компанія зберігає повну конфіденційність для клієнта.

Чому варто обміняти USD на UAH саме у нас?

Протягом тривалого періоду часу наша компанія зайняла лідируючі позиції на українському фінансовому ринку. Обмін валют в KIT GROUP можна зробити як в пункті обміну, так і онлайн. Також ви можете відстежити курс долара по графіку, який показує його динаміку за поточний день або тиждень. Ви без зусиль зможете забронювати необхідну для вас суму на 60 хвилин, досить зробити заявку на нашому сайті і приїхати в офіс за грошима.

У нашому обмінному пункті на Великій Васильківській представлений найвигідніший курс долара в місті. Всі фінансові операції у нас захищені, адже ми дотримуємося повної конфіденційності кожного клієнта. Ми оперативно обробляємо заявки, щоб нашим клієнтам було максимально зручно. Наша філія в Києві оснащена технікою для проведення безпечних валютних операцій, тому ризик отримати фальшиві гроші мінімальний. Крім долара в KIT Group можна обміняти євро, злоті, рублі, фунти, а також здійснити грошові перекази по Україні. Компанія КІТ Груп має ліцензію НБУ, тому відповідає всім критеріям благонадійності і пропонує максимально комфортні умови обміну кожного клієнта.