• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Обмін валюти оптом в Києві

Незважаючи на те, що економіка країни перебуває не в найкращому стані, а також більш жорсткими стали правила ведення роботи фінансових установ, кількість обмінних пунктів в Києві стрімко зростає. За інформацією від Національного банку України офіційних фінансових структур стало на 70% більше і тепер їх число становить близько 2 тисяч. Незважаючи на таку значну цифру, ліцензію від НБУ отримало тільки 7 обмінних пунктів в місті Київ.

У чому причина зростання економічних структур?

обмін валют київ опт

Виникає питання: а в чому вигода утримувати обмінний пункт і чим обумовлено таке їх зростання? Все тому, що Національний банк України ставить обмеження на обмін валюти для населення. На даний момент в банку можна обміняти тільки 500 доларів на один день, тому багато хто йде в обмінні пункти для того, щоб обміняти більшу суму без будь-якого обмеження. В таких умовах людина стоїть перед вибором:

  • обміняти всю суму відразу в обмінному пункті;
  • ходити кілька днів для цього в банк.

Багато людей вважають за краще обміняти всю суму відразу в обміннику, особливо коли немає часу постійно ходити в банк. Також в обмінних пунктах можуть запропонувати більш вигідний курс валют, ніж у банку. Таке зростання помічено не тільки серед обмінних пунктів Києва, адже зростає кількість онлайн-сервісів для обміну валют. Національний банк України призвів до нестабільності курсу національної валюти, створив умови для появи чорного ринку, який виглядає більш привабливо для населення, ніж офіційний. Все це відбувається через те, що курс валют в нелегальних і небанківських організаціях вище, ніж в банківській сфері.

Покращення валютних операцій на офіційному ринку України

Якщо Україна планує наблизитися до європейських стандартів, то всі валютні операції повинні проводитися тільки в банках. Це пов'язано з тим, що банки не можуть повністю контролювати сегмент валютних операцій, тому втрачається їх прозорість. Власники обмінних пунктів при цьому нічим не ризикують. Для всієї операції від клієнта потрібні лише паспортні дані. Однак серед обмінних пунктів можуть попастися недобросовісні власники, які можуть використовувати дані клієнта в своїх цілях. За рахунок цього для банківської сфери дуже важливо взяти під контроль всі фінансові установи, для того, щоб захистити дані клієнта. Це може частково повернути довіру населення до банківської сфери. У зв'язку з цим зменшиться кількість обмінних пунктів, так як Національний банк України не стане ризикувати своєю багаторічною репутацією і буде оцінювати фінансові структури за всіма вимогами і нормами. Це може привести до того, що економіка країни буде поступово зростати і населення може обмінювати потрібну суму грошей, без будь-якого дискомфорту.

КІТ Груп - обмінний пункт №1 в Києві

обмінка у Києві

Якщо ви хочете вигідно обміняти валюту, то можете це зробити через пункт обміну "КІТ Груп". Компанія протягом 7 років зуміла отримати репутацію надійного фінансового партнера. В обміннику завжди актуальний курс, який вище, ніж в інших пунктах обміну Києва. Тут ви можете не тільки провести обмін валют, але і проконсультуватися у досвідчених фахівців, які дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять. "КІТ Груп" - один з небагатьох пунктів обміну, який має ліцензію від Національного банку України. Також перевага даної компанії полягає в тому, що провести обмін тут ви можете в будь-який зручний для вас час, так як обмінник працює цілодобово.