Курс фунтів стерлінгів до гривні

GBP/UAH
  •  

Курс фунта в Києві

Київ - місто великих можливостей. Багато українців прагнуть жити і працювати саме тут. Історичні місця, пам'ятники культури і архітектури, розважальні місця, вокзали - тут кожен знайде собі заняття до душі. Крім того, Київ приваблює масу туристів із сусідніх міст і навіть країн. За рахунок цього в місцеві банки і обмінники стікається валюта, яку можна обміняти, купити і потім продавати по іншому, вигідному для себе курсу.

Сьогодні в Києві працюють сотні банків і точок обміну на кожному кроці. Вони пропонують ряд фінансових послуг, включаючи обмін валют. Тут можна поміняти українські гроші не тільки на звичні долари, рублі, євро, але і на більш дорогі валюти, включаючи GBP. Британський фунт стерлінгів - національна валюта Великобританії з багатовіковою історією. Він користується попитом не тільки у жителів Туманного Альбіону, а й у всьому світі, так як є цінною стабільною валютою, яка не є схильною до глобальних фінансових криз.

Обмін фунтів стерлінгів на гривні в обміннику КІТ Груп

Фунти стерлінгів мають плаваючий курс, проте ніколи не підносять сюрпризів, як долари або євро. Співвідношення UAH/GBP привертає українців, які хочуть відвідати Великобританію і бажають відразу купити іноземну валюту. Місцеві обмінники за кордоном, як правило, пропонують зовсім не туристичний курс. Щодня вартість GBP визначає Банк Англії, а вже на цих показниках формується його вартість в інших банках і обмінних пунктах.

В Україні останні років 10 курс фунта перебуває приблизно на одній позначці, хоча деяка динаміка і дотримується. Стежити за нею можна за допомогою офіційних ресурсів банків і обмінних пунктів, таких, як KIT GROUP. На його сайті можна онлайн подивитися зміни валютних пар за день або тиждень, відстежити курс і підібрати найбільш вдалий момент для обміну. Тут же можна забронювати будь-яку суму і приїхати найближчим часом. Наш обмінник має цілодобовий графік роботи, інші обмінники і банки не можуть цим похвалитися.

Ціна пари фунт-гривня буде залежати від ряду факторів:

  • економічна політика НБУ;
  • участь Великобританії в BREXIT;
  • вартість експортних товарів;
  • нестабільна ситуація на Донбасі;
  • законопроекти Верховної Ради;
  • дії МВФ.

Кожен український громадянин може у вільній формі купити фунти як в готівковій, так в безготівковій формі. У Києві для цього існує багато способів, і найоптимальніший серед них - звернутися в наш обмінний пункт на Великій Васильківській.

Чому варто обміняти GBP на UAH саме у нас?

Сьогодні в столиці свої послуги пропонують сотні банків, обмінників і навіть вуличних міняйл, кожен з них має свої нюанси. Наприклад, в державних і комерційних банках гарантована фінансова безпека обміну валют та інших грошових операцій, всі купюри проходять ретельну перевірку на справжність. Мінуси в банках також є - це обмежений графік роботи, обов'язкова ідентифікація особистості кожного клієнта і черги. До послуг чорного ринку звертаються ті люди, які хочуть заощадити час і зберегти дані про свою особистість в таємниці. У таких місцях спостерігається досить високий ризик обману, тому краще не ризикувати.

Оптимальний варіант - наш київський філіал КІТ Груп. Він зібрав переваги перерахованих організацій, а також готовий запропонувати і інші плюси. У наших касах не потрібно пред'являти паспорт, тому всі фінансові операції залишаться анонімними. За багаторічну успішну роботу мережу обмінників KIT GROUP заробила позитивні відгуки.

Щоб покупка GBP і інших валют пройшла максимально швидко і успішно, потрібно дотримуватися наступного алгоритму:

  • відстежите на нашому веб-ресурсі сприятливий момент, коли гривня зміцниться;
  • залиште заявку по телефону або на сайті;
  • вирушайте в наш офіс за грошима.